آموزش

ما برای هر کاری که می خواهیم شروع کنیم، علاوه بر شرایط مختلف که بررسی می کنیم از جمله شرایط مالی, زمانی , مکانی و ..... باید یا دانش آن کار را داشته باشیم یا از افرادی که دانش آن کار را دارند، استفاده کنیم . تجربه نشان داده که حتی استفاده از یکی از دو عامل بالا در هر فعالیتی، تضمین کننده موفقیت شما نمی تواند باشد ولی در صورتی که یکی از دو عامل ذکر شده را نداشته باشیم، موید این مسئله هست که شما در این کار جدید حتما با شکست روبرو خواهید شد.

گاهی اوقات در بازار بورس و حتی خارج از بورس افرادی رو می بینیم که در یک زمینه فعالیتی موفق هستن و وقتی سوال می پرسیم می گویند که ما هیچ آموزشی ندیدم و هیچ راهنمایی نداشتیم و به موفقیت رسیدم !!!! ولی وقتی داستان موفقیت خودشان را تعریف می کنند متوجه میشویم، در ابتدای فعالیت خود دچار ضرر شدن و بعد از مدتی توانستن که جلوی ضرر خودشان را بگیرند و بعد کم کم شروع به سود سازی برای خود کردن .

 به نظر شما آیا این فرد آموزش ندیده ؟

به نظر شما آیا این فرد برای آموزش هزینه نکرده ؟

این فرد هم آموزش دیده و هم برای آموزش هزینه کرده !!!

این فرد با ضرری که در ابتدای فعالیت خود داده هزینه آموزش خودش را پرداخت کرده و زمانی که از عمر گرانبها خودش را صرف کرده تا به راهکارهای موفقیت برسد، در حال آموزش دیدن بوده البته از طریق کسب تجربه و چون هزینه ای را به عنوان آموزش پرداخت نکرده و جای برای آموزش دیدن نرفته، فکر می کند که آموزش ندیده است.

حالا سوالی که پیش می آید این هست که آموزش به شیوه آکادمیک بهتر هست و یا به شکلی که این فرد در آن آموزش دیده ؟

بدونه شک آموزش دیدن به صورت آکادمیک بسیار بهتر خواهد بود چرا که هم شما هزینه کمتری پرداخت می کنید و هم زمان کمتری برای آموزش دیدن صرف می کنید .

آموزش دیدن از طریق کسب تجربه ممکن هست که مدتها و حتی سالها طول بکشد وشاید هیچ وقت به پایان نرسد و در این مدت شخص با ضرری که به سرمایه خودش میزند ممکن هست که تمام سرمایه خود که حاصل تلاش سالهای زندگی خود هست را از دست بدهد .

ما در شرکت سبدگردان هدف هر دو شرایط رو برای شما فراهم کردیم که شما بتوانید.

هم با آموزش دیدن به موفقیت برسید و هم با پیوستن در شبکه تحلیل جامع هدف و استفاده  از افراد با تجربه و موفق در بورس به همراه تحلیل با پایش مستمر، به نتیجه دلخواه خود برسید.

تحلیل تکنیکال

این گروه از تحلیل گران بر این باور و عقیده هستند که تمام شرایط و عوامل موثر در قیمت لحاظ شده است. بررسی نمودار قیمت از گذشته تا به حال با استفاده از تکنیک ها مختلف که در این تحلیل هست و همگی بر روی نمودار سهم پیاده میشوند به تجزیه و تحلیل شرایط شرکت ها جهت ورود و خروج می پردازند.

از سر فصل ها دوره تکنیکال میشود به مباحث مقدماتی – اندیکاتور – واگرایی – تحلیل زمانی – فیبوناچی – ایچیکومو – کندل استیک – موج شماری و ... اشاراه کرد.

تحلیل بنیادی (فاندامنتال)

همانطور که در تحلیل تکنیکال تمرکز بر روی تغییرات قیمت است در تحلیل فاندامنتال این عوامل اقتصادی است که بر عرضه و تقاضا تاثیر می گذارد و باعث می شود قیمت بالا و پایین برود و یا ثابت بماند. یک تحلیل گر بنیادی به بررسی تمامی عوامل موثر در قیمت می پردازد تا به ارزش ذاتی شرکت دست پیدا کند و با توجه به قیمت سهم ارزش ورود به سهم را بررسی کند .

البته روش جدیدی برای ورود به خروج سهم ها هست که بعضی از معامله گران و بخصوص شرکت ها سرمایه گذاری و حقوقی ها بازار ازش استفاده میکنند که به نام فانداتکنیکال معروف شده است .

در روش فانداتکنیکال صنعت و سهم مورد نظر از روش فاندامنتال که در بالا توضیح داده شده پیدا میشود و این تحلیل تکنیکال هست که زمان و قیمت ورود خروج را در سهم مورد نظر مشخص می کند .

 

فرم ثبت نام دوره آموزشی


ⓒ کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سبدگردان هدف می‌باشد.
تمامی خدمات این سایت ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.
فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.