1-حساب سبد سرمایه گذاری آرامش یک

نرخ سود سالیانه یکساله
نرخ سود پیش بینی(برآوردی) 25%

2-حساب سبد سرمایه گذاری آرامش دو

نرخ سود سالیانه یکساله
نرخ سود پیش بینی(برآوردی) 30%

3-حساب سبد سرمایه گذاری آرامش سه

نرخ سود سالیانه یکساله
نرخ سود پیش بینی(برآوردی) 25%

ویژگیهای متمایز : این گروه حساب برای مشتریانی مناسب است که از یک طرف انتظار دارند اصل سرمایه گذاریشان حفظ شود و از طرف دیگر انتظار کسب سود احتمالی و پیش بینی بالاتری نسبت به حسابهای مطمئن دارند. در این گروه حسابها براساس تحلیل بخش مدیریت سرمایه گذاری شرکت، پیش بینی می گردد که تا 35 درصد سود سالیانه (بسته به حسابی که توسط مشتری انتخاب می شود ) کسب گردد.

نرخ سود پیش بینی (برآوردی) : نرخ سودی است که توسط کارشناسان واحد تحلیل ومدیریت سبد شرکت سبد گردان هدف برآورد شده و امکان تحقق آن در سطح ریسک مربوطه وجود دارد ولی در تعهد پرداخت توسط شرکت سبدگردان هدف نمی باشد.

تاکید:

1-لازم به ذکر است که سود اعلامی براوردی توسط بخش تحلیل و مدیریت سرمایه گذاری براوردی و به صورت پیش بینی بوده و ممکن است که بیشتر و یا کمتر از ان تحقق یابد.

2- حسابهای فوق الذکر به صورت خیریه به شرح ذیل نیز می توانند ارائه شوند:

مشتری می تواند از شر کت بخواهد که با درج بندی در شرایط حساب ،بخش از سود تحقق یافته حساب را در دوره های مشخص به خیریه یا مدد جوی مورد نظر مشتری اختصاص و پرداخت نماید.

3- حسابهای فوقالذکر به صورت مشترک نیز ارائه می شوند:

درصورتیکه مبلغ مورد نظر مشتری حداقل مانده حساب سبد (10میلیون تومان) را تکمیل نکند، دو یا چند مشتری می توانند از طریق ایجاد حساب مشترک با حق برداشت و بستن مشخص، نسبت به افتتاح این گونه حسابها اقدام کنند.


ⓒ کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سبدگردان هدف می‌باشد.
تمامی خدمات این سایت ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.
فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.