شرایط گروه حسابهای مطمئن و اطمینان

حساب سبد سرمایه گذاری مطمئن در دوره های زمانی کوتاه مدت،6 ماهه و یکساله


نرخ سود سالیانه یکساله
نرخ سود ثابت(علی الحساب) %22
نرخ سود پیش بینی( برآوردی) 24 %

 


ویژگیهای متمایز : این گروه حساب برای مشتریانی مناسب است که ضمن حفظ اصل سرمایه گذاریشان، انتظار دارند سود ثابتی، حداقل به میزان سود بانکها متناسب با دوره زمانی انها دریافت کنند.در این گروه حسابها حداقل یک درصد بیشتر از بانکها سود پرداخت می شود و بر اساس تحلیل بخش مدیریت سرمایه گذاری شرکت پیش بینی می گردد که تا 22 درصد سود سالیانه (بسته به حسابی که توسط مشتری انتخاب می شود ) کسب گردد.

نرخ سود ثابت(علی الحساب) : نرخ سودی است که قابل تحقق بوده و در تعهد پرداخت شرکت سبدگردان هدف می باشد.

نرخ سود پیش بینی (براوردی) : نرخ سودی است که توسط کارشناسان واحد تحلیل ومدیریت سبد شرکت سبد گردان هدف براورد شده و امکان تحقق ان در سطح ریسک مربوطه وجود دارد ولی در تعهد پرداخت توسط شرکت سبدگردان هدف نمی باشد.

تاکید:

1-لازم به ذکر است که سود اعلامی براوردی توسط بخش تحلیل و مدیریت سرمایه گذاری برآوردی و به صورت پیش بینی بوده و ممکن است که بیشتر و یا کمتر از ان تحقق یابد.

2-حسابهای فوقالذکر به صورت خیریه به شرح ذیل نیز می توانند ارائه شوند:
مشتری می تواند از شر کت بخواهد که با درج بندی در شرایط حساب، بخش از سود تحقق یافته حساب را در دوره های مشخص به خیریه یا مدد جوی مورد نظر مشتری اختصاص و پرداخت نماید. 

3- حسابهای فوقالذکر به صورت مشترک نیز ارائه می شوند:
درصورتیکه مبلغ مورد نظر مشتری حداقل مانده حساب سبد (10میلیون تومان) را تکمیل نکند، دو یا چندمشتری می توانند از طریق ایجاد حساب مشترک با حق برداشت و بستن مشخص، نسبت به افتتاح اینگونه حسابها اقدام کنند.


ⓒ کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سبدگردان هدف می‌باشد.
تمامی خدمات این سایت ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.
فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.