افتتاح حساب های سبد سرمایه گذاری

شرکت سبدگردان هدف متناسب با ذائقه مشتریان،محصولات مختلفی را در قالب انواع حساب های سبد سرمایه گذاری طراحی نموده است تا کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی،با انتخاب یک یا چند نوع از محصولات،بتوانند منابع خود را در اختیار شرکت سبدگردان قرارداده،تا این شرکت با مدیریت حرفه ای و تخصصی منابع از طریق سرمایه گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت و متغیر،بتواند بازده مورد نظر مشتریان را متناسب با سطح اطمینان انتخابی آنان تامین نمایند.
لازم به ذکر است حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای افتتاح حساب سبد سرمایه گذاری 50 میلیون تومان است.

صندوق سرمایه گذاری

صندوق مشترک صبای هدف تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و با درآمد ثابت بوده و با مدیریت حرفه ای دارایی شما بازدهی قطعی و متناسبی را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند،برتری این صندوق نسبت به حساب های سبد سرمایه گذاری این است که مشتریان با سرمایه های خرد(حداقل 100هزار تومان) می توانند نسبت به خرید واحد و سرمایه گذاری در این صندوق ها اقدام نمایند.

تامین سرمایه بنگاه ها و کسب و کار ها

تاسیس و راه اندازی انواع صندوق های سرمایه گذاری
تاسیس و راه اندازی انواع شرکت های سهام پروژه خاص و عام
پذیرش و عرضه شرکت ها در بورس اوراق بهادار
افزایش سرمایه و انتشار اوراق بهادار تامین مالی برای شرکت ها
تامین سرمایه اجرا و تکمیل پروژه ها

خدمات مشاوره مالی

مشاوره مدیریتی در خصوص اصلاح و تجدید ساختارمالی و مدیریتی
مشاوره سرمایه گذاری
تهیه گزارش های ارزیابی و قیمت گذاری اوراق بهادار
تهیه گزارش های توجیه اقتصادی کسب و کار ها و افزایش سرمایه

متولی گری صندوق های سرمایه گذاری

شرکت سبدگردان هدف با توجه به مجوز دریافتی از سازمان بورس، می‌تواندخدمات نظارتی مستمر را درقالب پذیرش سمت متولی گری برای برخی نهاد های مالی ارایه نماید.این شرکت برای حمایت ازسهامداران طبق قوانین ابلاغی به عنوان رکن متولی صندوق ناظر مستمر بر دریافت ها و پرداخت ها و اعمال مدیر صندوق می باشد.
شرکت سبدگردان هدف درحال حاضر متولی صندوق سرمایه گذاری اعتماد ملل بوده و قابلیت پذیرش سمت متولی گری و نظارت برصندوق سهام،صندوق با درآمد ثابت،صندوق مختلط،صندوق نیکوکاری،صندوق زمین وساختمان،صندوق پروژه و ...را دارد.

خدمات آموزشی بازار سرمایه

شرکت سبدگردان هدف در زمینه آموزش نحوه صحیح و حرفه ای سرمایه گذاری و مشارکت در بازار سرمایه اقدام به برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی تخصصی و مستمر در زمینه های تحلیل اقتصاد کلان،تحلیل بنیادی صنایع وشرکت ها و تحلیل تکنیکال در سطوح مقدماتی و پیشرفته می نماید.


ⓒ کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سبدگردان هدف می‌باشد.
تمامی خدمات این سایت ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.
فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.